APIE MUS

Sveiki atvykę į Hservisas! Mes esame patyrę Honda automobilių specialistai, teikiantys aukščiausios kokybės paslaugas Vilniuje. Su mūsų komanda jūs galite būti tikri, kad Jūsų automobilis yra patikimai prižiūrimas.


Mūsų patirtis Honda automobilių aptarnavime viršija 10 metų, todėl esame puikiai supažindinę su šiuo prekės ženklą. Mes pasiruošę teikti visas būtinas paslaugas, nuo mažų priežiūros darbų iki sudėtingų remontų.


Honda automobiliai yra gerai žinomi dėl savo patikimumo, efektyvumo ir ilgaamžiškumo. Todėl mes nuolat sekame naujoves ir technologijų pažangą, kad galėtume pasiūlyti geriausias paslaugas Jūsų automobiliui.


Vertiname kiekvieną klientą ir stengiamės padaryti viską, kad jūs būtumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Tai yra mūsų prioritetas ir todėl dedame visas pastangas, kad Jūsų automobilis būtų saugus ir patikimas kelyje.


Jei Jums reikia kokybiško Honda automobilio aptarnavimo, nebijokite susisiekti su mumis! Mes garantuojame profesionalumą, patikimumą ir geriausias paslaugas. Hservisas - Jūsų automobilio gerovės garantas!


 

Registracija
Internetu arba +37066196207

 


Kodėl Hservisas?

  • Mes esame Hservisas - komanda, kuri specializuojasi Honda automobilių priežiūros ir remonto paslaugose. Turime daugiau nei 10 metų patirtį šioje srityje ir teikiame aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams.

  • Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad Jūsų Honda automobilis visada veiktų kaip naujas. Stengiamės pasiūlyti aukščiausios kokybės priežiūros ir remonto paslaugas, kad jūs būtumėte patenkinti mūsų darbu. Mumis pasitiki.

  • Esame profesionalai, dirbantys su visais Honda automobilių modeliais. Tai reiškia, kad žinome šias transporto priemones nuo vidinių mechanizmų iki elektroninių sistemų, todėl galime suteikti išsamias paslaugas savo klientams.

  • Naudojame tik aukščiausios kokybės dalis ir įrangą, kad būtume tikri, jog Jūsų Honda automobilis gaus geriausią galimą priežiūrą ir remontą.

  • Siekiame užtikrinti, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas mūsų darbu. Todėl stengiamės suprasti Jūsų poreikius ir rasti geriausius sprendimus, kad Jūsų Honda automobilis būtų gerai prižiūrėtas ir remontuotas.

  • Honda yra žinoma kaip patikima ir patogi transporto priemonė, kurią reikia tinkamai prižiūrėti, kad ji ilgai tarnautų. Mes esame Hservisas, kuris žino viską apie šias transporto priemones ir gali pasirūpinti Jūsų Honda automobiliu, kad jis tarnautų ilgai ir be problemų.

 

Registracija
Internetu arba +37066196207